Работа servicios integrales valparaiso srl в городе Хынчешты. Найдено 4 свежих вакансий в этом регионе.

Angajăm lucratori în Moldova și România (Construcții electrice)

  • SRL ELECTROSTRAT
  • Молдова, Хынчешты
  • день назад

Compania ELECTROSTRAT, se recunoaște cu o experiență de mai bine de 20 ani pe piața Republicii Moldova.La momentul actual își extinde echipa pentru dezvoltarea lucrărilor în domeniul energetic, și oferind posturi de muncă în Republica Moldova cât și în ...

joblist.md

Construcții, Muncitor calificat / necalificat

Responsabilități:Lucru cu materiale betonieresapa de beton, lucrari de beton, lucrari monolitice, legare de armare si cofrajExecutarea întreaga gamă de lucrări de constructieCerințe:Dorință de lucruAbilități de a învăța lucruri noiResponsabil, ...

joblist.md

Sofer categoria CE

  • SRL Vastavit
  • Молдова, Хынчешты, Окраина

Cautam soferi responsabili pentru transportarea cerialelor ,fara vicii , in schimbul un salariu salariu atractiv. oferim cazare + masa inclusa Более 5 лет

joblist.md
1 MDL

Muncitori

  • Srl FABCOF
  • 6 дней назад

Buna,angajam muncitori calificați și necalificați în secție de producere a lemnului,persoanele care nu știu acest tip de lucru ,se instruiesc pe loc, contract de munca oficial,salariu de la 7000 lei pina la 14.000 lei,salariul se calculează în baza ce func ...

joblist.md
7 000 MDL
Top