Работа vida hall carehome в Молдова. Найдено 5 свежих вакансий в этом регионе.

Îngrijitoare / îngrijitor încăperi - Grand Hall

  • Молдова
  • 20 часов назад

Funcții și responsabilități:întreținerea încăperilor în curățenie (oficiu)Cerințe față de candidat:studii medii;experienţă într-o pozitie similară - avantaj.Abilităţi şi atitudini:responsabilitate, punctualitate.Graficul de munca 2 2Telefon: 078801045, ...

www.moldovajob.md

Consultant vinzator in Grand Hall

  • Молдова, Кишинёв

Suntem în căutare de vânzător consultant Persoana ideală: organizată, cu abilitați bune de comunicare, spirit de inițiativă și dornică de învățare. Oferim: echipă tânără, pozitivă, ambianță plăcută, grafic de lucru 2 2 de la 09:00 până la 21:00, salariu ...

joblist.md
8 000 MDL

Conducător minitren în Baby Hall

  • Молдова

Responsabilități:conducerea unui minitren cu pasageri (copii) în interiorul centrului comercial.Cerințe față de candidați:deținerea permisului de conducere;experiența în conducerea vehiculelor este binevenită;responsabilitate, conștiinciozitate, disciplin ...

Top