Работа technical support specialist в городе Бельцы. Найдено 4 свежих вакансий в этом регионе.

Specialist in pregatirea si asamblarea mobilierului de corp

  • Молдова, Бельцы
  • 13 часов назад

На постоянную работу, хорошие условия труда, соц, пакет Мебельное производство Angajam incepatori in timplarie si sectia de asamblare a mobilierului Categoric fara deprinderi urite ,seriozitate ,punctuali cu vointa mare de a creste pe plan profesional. ...

joblist.md
15 000 MDL

Angajam specialist IT / pachet social inclus.

Cerințe față de candidat:Studii în domeniu ITCompetențe lingvistice: cunoaşterea limbii române.ruse ;Oferim:Salariu atractiv, stabil;Angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social. Нет опыта работы

joblist.md

Angajam specialist marketing

  • Elite Creative - Group SRL
  • Молдова, Бельцы, БАМ
  • месяц назад

Responsabilități de bază:- Planificarea și implementarea proiectelor de publicitate;- Promovarea produselor și serviciilor în mediul online;- Menținerea conturilor pe rețele de socializare: Facebook, Instagram;- Evaluarea eficienței proiectelor lansate;- ...

joblist.md
Top